info-zisk.napady.eu

Jak vydělat na webu?

Provize

Princip je velmi jednoduchý. Vytvoříte si webové stránky, na které umístíte bannery a odkazy různých "společností", které nabízí provize.
Podle zvoleného provizního systému získáváte provize z kliknutí návštěvníkem na benner/textový odkaz, za každé zobrazení banneru příchozímu návštěvníkovi, nebo za nákup zboží, či služby, který uskutečnil zákazník, jenž vstoupil na stránky "společnosti" přes Váš odkaz.

http://www.stat24.com/g/cz/wsp_h_premprow.gif

Internetový trh se každým rokem rozšiřuje a přibývá stále více zákazníku.

Existuje mnoho úspěšných společností, zabývající se pouze propagací reklam.

Na internetu je spousta lidí, živící se tímto druhem bussinesu.

Nemáte co ztratit. Maximálně čas, který strávíte u tvorby webu. Nehrozí žádná finanční ztráta, jelikož registrace je téměř vždy zcela zdarma (jsou i vyjímky). Nemusíte se obávat, že padnete do rukou nějakému podvodníkovi, jelikož u každého partnerského programu musíte uzavřít smlouvu o zprostředkováni (ať už písemně, nebo on-line, pozn.- doporučuji si vždy řádně prostudovat podmínky) a nakonec, každá "společnost" je uvedena v obchodním, nebo živnostenském rejstříku.

Vše co k začátku potřebujete, je vytvoření zajímavých webových stránek (nejlépe na určité téma ve kterém se vyznáte), uzavření smlouvy se "společností" poskytující provize (nejlépe s takovou, která se zabývá spřízněným tématem jako Vaše stránky) a to nejpodstatnější, zajistit co největší návštěvnost Vašich stránek


Kdo nabízí provize?

 Aukce - Aukro, eBum
Cestování, ubytování- Adriatica, Discount4U, Královna, Net Travel
Elektronika- Počítače, Kabel manie
Erotika- ABOVE, české holky
Ostatní- t-shock
Software- BlahaSoft
Vzdělání- TuTor
Webové služby- dobrý web, Onás, ETARGET
Zábava- fantasy shop, hudba 2000

Všechny tyto stránky Vám za reklamu a prodej zboží dají provizi od 5% do 20 % !!
Žádné komentáře