info-zisk.napady.eu

Jak vydělat na webu?

iProvize.cz

Provizní systém iProvize.cz Vám může přinést bezpracný zajímavý zisk. Nechte své internetové stránky vydělávat za Vás!  DOPORUČUJEME!

Jak iProvize.cz funguje?

     Na svých stránkách propagujete služby našich inzerentů. Pokud návštěvník Vašich stránek přejde na web inzerenta (přes banner na vašem webu, atp.) a objedná si zde nějakou službu či produkt, získáte ze zaplacené částky procentní provizi. Například při ceně zboží 5000,- a provizi 7% získáte 350Kč. Systém iProvize.cz se sám automaticky stará o zobrazování reklamy a díky tomu je tento výdělek opravdu bezpracný.

     Dalším působem výdělku je partnerský program. Pokud se někdo zaregistruje na iProvize.cz přes speciální adresu s vaším uživatelským jménem, získáváte 10% z každé připsané částky na jeho účet.

      Systém je jednoduchý, transparentní a lehce kontrolovatelný. Získáte online přístup, kde budete moci sledovat stav Vašeho účtu a měnit nastavení reklamy. Budete mít také na výběr celou řadu reklamních formátů (různé velikosti bannerů, textová reklama a reklamní lišty), které si budete moci umístit v libovolném počtu na Vašich stránkách.

Jak obdržíte svůj výdělek?

     Na svém účtu v systému iProvize.cz máte vždy online přehled o zisku. Stačí jen zažádat o vyplacení a po vyřízení písemností Vám částku pošleme na Váš bankovní účet.

 

Žádné komentáře