info-zisk.napady.eu

Homepage- O nás

   
!info-zisk všechny vítá!

Vítám zde všechny lidi, kteří zavítali na tento web. Zaručuje, že se zde budete rádi vracet a budete odcházet na míru spokojení! Jsme tu pro vás a budem tvořit tyto stránky jen a jen pro lidi, kteří vědí co chtějí a nebo se chtějí jen trošku odreagovat od denního šrumu :-)


Podnikání
   - Pro všechny lidi, kteří nechtějí jen čekat kdo je zase obere, okrade, podvede... Nechtějí čekat na zázraky, ale přemýšlí, jak zlepšit svou dočasnou "finanční krizi". Ale jak na to?
    My vám poradíme jak začít, jak se odvíjet, aby ste nenaletěli. Aby ste zlepšili finanční situaci! Každý potřebuje peníze, každý chce víc a víc (o tom je kapitalismus). Každý si hrabe jen k sobě a na ostatní nemyslí. My vám chceme pomoci k vašemu platu si přivydělat i nějaký ten $, €, Kč navíc.
    Je to jen na vás jak to využijete, jen na vás jak budete aktivní, kolik do toho vložíte času. Čím více objetujete, tim více získáte! Stačí vám i několik minut denně!
    Dnešní doba je zlá! Politika neúprosná! Kolik lidí v ČR nebo na SK, a kdekoli jinde dosahuje průměrného platu? My vám můžem poradit, ukázat cestu, ale rvát se musíte sami!

Zábava
-Také zde najdete nějakou tu zábavu- hry, mp3, obrázky a videa do mobilu. Něco ke hrám jako CD-klíče,cheaty a programy. Dále o World of Warcraft  (patche, návody, screeny) atd

Hudba
Eminem- Písničky, texty, překlady

-připravujeme 50cent

Koňaky a vína
To nejlepší, nejvyzrálejší prostě VSOP!

Novinky
Leden- Přidány online hry, WoW: Patche a CD-Key. Sekce her se dále bude aktualizovat a rozšiřovat!

Důležité
-Pro sekci XXX platí jasná pravidla! Než použijete jakoukoli podrubriku podívejte se na VAROVÁNÍ a pokud splňujete podmínky, pak přeji hezkou zábavu!


-Prosím každého návštěvníka o registraci na stránkách. Je to jednoduché, rychlé, samozřejmně zadarmo :o). Pomůže nám to v orientaci o váš zájem na tomto webu, jeho návštěvnosti a popularitě. Čísla z TOP a PageRank nás nezajímají! Pouze stálý a registrovaní čtenáři a uživatelé, ukazují sílu a potenciál tohoto webu!


- Tímto vás tady vítáme a přeji hodně štěstí do nového bohatšího začátku :o) (vaše redakce)