info-zisk.napady.eu

Eminem

Eminem


Na památku svého zesnulého kamaráda Proofa

!Výroky!

"Mým fanouškům nemusím nic vysvětlovat, protože ti vědí, o co mi jde. Chtěl bych jim poděkovat za to, že mým textům rozumí. A těm kdo mě nenávidí chci říct, že je to jejich problém. A myslím to vážně, protože co se kritiků týká, mým písním prostě neporozumí, ani nebudou chtít rozumět, i kdybych jim je den a noc vysvětloval, nepochopili by je. Takže to raději ani nebudu zkoušet."

- "Neberte drogy, nemějte nechráněný sex, nebuďte násilní. Nechte to na mně."

- "Je jedno co si myslíte o mých textech, ale zaposlouchejte se do Stana uvidíte moji pravou tvář."

- "Většina mých textů je založena na osobních zkušenostech a je o věcech, který jsem sám prožil. Jenom proto se v nich můžu ponořit do nejmenších detailů. Kdybych ty věci neznal osobně, asi bych o tom takhle nemohl mluvit. Ať mě kdokoli odsuzuje kvůli čemukoli, já si nejsem vědom, žádné viny. Naopak! Lidi, kteří mi kdy ublížili by se měli cítil vinni, protože mě odsuzují za věci, který mi způsobili sami a nebo je prostě přinesl osud. I když to zní jako klišé, je to tak! Jsem produkt okolí, z kterého pocházím. A k tomu patří i násilí, sex a drogy. Ale abyste mi rozuměli, neříkám nic, co neříkají ostatní MC's. Jsem si jistej, že hodně z nich i z vás, to myslí stejně jako já. Mnozí si myslí to samý co já, i když to nikdy nepřiznají."

- "V mejch textech je hodně pravdy, ale když rapuju o tom, že zabiju svou ženu...no řekněte sami...i když bych to někdy opravdu chtěl udělat, nikdy jsem nic takového neudělal! A jestli někdo bere vážně a doslova text ,,uříznu hlavu svého šukajícího orgánu", tak je desetkrát víc duševně narušenější než já."

- "Moje nejstarší vzpomínka je znásilnění ošetřovatelky v 5-ti letech........jí bylo 15."

- "Proč by měl každej, kdo dělá hudbu, bejt dobrým příkladem pro děti? Když tvůj život není pozitivní, jak z tebe může být pozitivní člověk? Potom prostě nemůžeš psát žádné pozitivní písně. Je to tak prostý a tolik lidí to nechápe...!"

- "Mariah Carey sice rozhodně respektuji jako zpěvačku a umělkyni, ale v osobní rovině to tak není. Prostě ji nemám rád jako osobu. Řekl bych, že nemá všech pět pohromadě."

- "Až toho hajzla najdu, tak mu rozkopu prdel, parchantovi jednomu." ... o člověku, který dal jeho nové album ke stažení na net.

- "Co chcete slyšet? Že jsem dokonalý? Děti mě žerou jenom proto, že jsem součástí nějakýho protestu. Jakýho, to fakt nevím. Mám pihy, jsem malej, bílej a nejsem moc chytrej. Můj nos je křivej a... mám malej penis "

Zde Eminem začínal :-)

1.domov


A zde končí !

Aktuální domov


Aktuální domov

A nezávidte :-P